Зафіксовано перший випадок короновірусної інфекції на території Білецької ОТГ

Дата: 07.05.2020 13:45

Станом на 07 травня 2020 року за результатами досліджень методом ПЛР, зареєстровано перший лабораторно підтверджений випадок діагностування короновірусної інфекції у жительки села Біла.

Хвора перебуває на самоізоляції вдома, у неї прослідковується легка форма перебігу захворювання, без симптомів. Проведена дезінфекція у місці проживання та ймовірних місцях розповсюдження вірусу. Також проведено відбір аналізів у осіб, які контактували з хворою.

Керівництво Білецької ОТГ і  всі служби району в повній мірі працюють над запобіганням поширенню хвороби. Просимо місцевих мешканців повідомити медиків та сільську раду про контакти з хворою та самоізолюватися. А всіх жителів громади потурбуватися про себе і про своїх близьких. Для цього потрібно зовсім небагато – уникати масових скупчень людей, користуватися засобами індивідуального захисту та антисептиками, регулярно мити руки з милом.

У випадку появи  будь-яких симптомів COVID -19, не займайтеся самолікуванням, а звертайтеся до вашого сімейного лікаря.