Білецька громада

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Дата: 05.05.2020 15:04

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Білецької сільської об’єднаної територіально громади на 2021 рік».

Розробник проєкту – відділ фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Білецької сільської ради.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту рішення будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті Білецької сільської ради bilarada@ukr.net

Також свої пропозиції та зауваження можна надати в письмовій формі до Білецької сільської ради за адесою: вул. Гетьмана Мазепи, 27, с. Біла, Тернопільський р-н., Тернопільська обл. для узагальнення та подання на розгляд сесії сільської ради.

Контактний телефон - 066 524 67 47