ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК У БІЛЕЦЬКІЙ ОТГ

Дата: 18.04.2020 15:15

Великдень – найбільше християнське свято року. Його чекаємо з нетерпінням, ретельно готуємось і відзначаємо у колі рідних та близьких людей. За традицією, свій святковий кошик збирає кожна родина. Тут і Паска – символ Воскресіння та Небесного Царства, і писанки, і шинка-ковбаска…

Але що робити людям, які через складні життєві обставини не в змозі скласти традиційний великодній кошик? Вони теж мають долучитися до свята Воскресіння Христового, отримати Боже благословення і скуштувати Паску.

З думкою та турботою про людей, у житті яких виникли проблеми, Білецькою сільською радою затверджена «Програма  соціального  захисту  окремих категорій населення Білецької сільської ради на 2019-2020 роки», фінансування якої здіснюється за рахунок сільського бюджету.

В рамках даної програми 170 одиноких людей похилого віку та тих, хто опинився у скрутному становищі, отримали святкові продуктові набори. Це допоможе їм скласти свій Великодній кошик, відчути настрій свята та повернути віру в найкраще.