ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 04.02.2020 09:06

03 лютого 2020 р. у приміщенні Білецької сільської ради відбулось перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білецької сільської ради, утвореної згідно Розпорядження Білецького сільського голови №10 від 31 січня 2020 р.