ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ІГРОВИЦЯ

Дата: 27.11.2019 12:46

30 листопада 2019 року (в суботу) будуть проведені Громадські слухання з питань діяльності виконавчих органів Білецької сільської ради та обговорення проекту Статуту Білецької територіальної громади у селі Ігровиця.

Місце проведення – приміщення Будинку культури с. Ігровиця.

Початок о 16.00 год.

Реєстрація розпочнеться о 15.30 год. Для реєстрації необхідно пред’явити документ, який засвідчує особу.

Порядок денний:

1. Про обрання голови, секретаря, членів лічильної комісії Громадських слухань.

2. Про обговорення проекту Статуту Білецької об’єднаної територіальної громади.

3. Про обговорення перспектив розвитку Білецької ОТГ у рамках розроблення «Стратегії розвитку Білецької об’єднаної територіальної громади на 2020-2027 роки».

4. Про діяльність виконавчих органів Білецької сільської ради.

5. Різне.

Підстава проведення – Розпорядження Білецького сільського голови № 99 від 19.11.2019 р.

До участі у громадських слуханнях запрошуються: жителі села Ігровиця, виконавчий апарат Білецької сільської ради, депутати Білецької сільської ради, представники засобів масової інформації та усі зацікавлені особи.