Білецька громада

У ШКОЛАХ БІЛЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЛУНАВ «ОСТАННІЙ ДЗВОНИК»

Дата: 02.06.2019 15:21

Ранок, школа, лінійка, дзвінок. Саме так кожного року учні та, зокрема, випускники прощаються із школою і розпочинають новий етап в житті. Цей навчальний рік теж не став винятком.

31 травня по школах Білецької громади пролунав «Останній дзвінок». Вже стало доброю традицією розпочинати лінійку із урочистого підняття прапора України та благословення священників. Директори та учителі підвели підсумки навчання, школярі отримали грамоти за перемогу в районних, обласних, всеукраїнських олімпіадах, змаганнях, конкурсах і турнірах. Учні  танцями тішили усіх присутніх та із радістю очікували кінця лінійки, аби відправитись на літні канікули  Особливо зворушливо виглядали випускники, які із сльозами на очах прощалися із школою – своєю другою домівкою.

Бажаємо школярам веселих канікул, а випускникам – успіхів у їх подальших планах!