ПЕРШИЙ ПОДАРУНОК, ЯКИЙ ДАЄ НАМ МАТИ - ЦЕ ЖИТТЯ, ДРУГИЙ - ЛЮБОВ, А ТРЕТІЙ - РОЗУМІННЯ

Дата: 22.05.2019 09:43

У неділю, 19 травня селами Білецької об’єднаної територіальної громади невпинно лунали вітання для найдорожчої людини на Землі – мами.

Зокрема,  у Будинку культури села Ігровиця відбулося святкове дійство "Мамо, дякую тобі!" (автор сценарію та режисер Оксана Пиптюк). Захід розпочався із спільної молитви за усіх матерів, разом із настоятелем храму Преображення Господнього ПЦУ Віталієм Липчаком.   Усіх присутніх своїми піснями та вітаннями, гумористичними театралізованими замальовками тішили  учасники художніх гуртків будинку культури. «Родзинкою» заходу стала пісня «Мамине сонечко» у виконанні наймолодшої учасниці Каріни Чупик. Із привітальним словом виступив депутат Районної ради Мокрицький В.М. Окрасою дійства також була виставка вишиванок "Вишиванка моя, вишиванка" у вестибюлі будинку культури, яку презентувала Наталія Дідух.

В цей же день, зал Будинку культури села Плотича був повністю заповнений. Жителі громади зібрались на святковий концерт «Будь благословенна, мамо» (художній керівник Світлана Маленька). Дійство було сповнене приємними сюрпризами, зокрема, виступ наймолодших учасників дійства, вихованців Плотицького дитячого садка «Берізка», які висловлювали найщиріші слова вдячності найріднішій людині – матусі, та представили флешмоб під пісню «Мамо, ти молись», під час якої, діти та учні виходили і вітали матерів, даруючи їм квіти. Із вітальним словом виступив член виконкому Білецької сільської ради Ігор Махомет.

У клубах Івачева Горішнього та Івачева  Долішнього теж відбулись урочистості, де лунали вітання, учасники та гості концертів дарували свої художні номери з нагоди найсвітлішого свята   Дня матері. Нехай Ваша присутність буде вічною в нашому житті, а добрий приклад впевнено вестиме невідомими стежинами нашого життя. За вас, любі матері, — наша повсякчасна молитва та подяка Господеві.