ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.05.2019 17:13

23 травня о 15.00 год  у приміщенні Білецької сільської ради відбудеться засідання Виконавчого комітету Білецької сільської ради.

Засідання виконкому Білецької сільської ради від 23.05.2019 року

1.Про створення пункту збору Білецької сільської ради для оповіщення військовозобов`язаних і постачальників техніки по мобілізації.

2. Про присвоєння адреси.

3. Про надання дозволу на виготовлення проектно-технічної  документації  на газифікацію.

4. Про надання дозволу на тимчасове розміщення будівельних матеріалів.

5. Про надання дозволу на виготовлення проектно-технічної  документації  на електрифікацію.

6. Про облаштування автобусної зупинки «На вимогу» в с.Плотича

7. Про вирішення питання щодо підтоплення  приватної присадибної ділянки

дощовими водами, що стікають з  сусідньої території.

8. Про прийняття мір  до мешканців вул. Шкільна в с.Плотича, які вивели стічні води  із своїх  будівель на вуличну дорогу.