ДЕНЬ МАТЕРІ: ЛЮБОВ, ЩО НЕ ЗНАЄ ФАЛЬШІ

Дата: 14.05.2019 08:50

Травень – місяць, коли земля вкривається зеленню та квітами, коли дні довші, а вечори тепліші, світ святкує свято безмежної поваги та любові до тих, хто подарував нам життя. Відлуння слів вдячності та любові до найдорожчої людини на Землі – мами гучно пронеслось селами Білецької об’єднаної територіальної громади, де з нагоди Дня матері пройшли урочисті заходи.

У неділю зранку, 12 травня, у церкві Святої Покрови с. Біла дорогих матерів вітали юні мешканці громади, а о 16 год у приміщенні клубу села Біла розпочався святковий концерт «Все бере початок від матері», де учасники художньої самодіяльності дарували глядачам свої пісні й теплі слова. Художні номери представили учні школи, народний аматорський хор клубу села Біла (хормейстер Мирослава Ядчишин, концертмейстер Іван Катинський), народний аматорський фольклорно-обрядовий ансамбль «Білівчанка» (керівник Надія Балюк), солістка Плотицького будинку культури Світлана Ткачук, народні музики села Горішній Івачів (керівник Ярослав Богатюк). З вітальним словом виступив директор Білецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Роман Грабас та голова Білецької сільської ради Дмитро Малик.

У Будинку культури с. Великий Глибочок на святкування Дня матері зібрався, без перебільшення, повний зал глядачів. Під звуки відомої пісні «Рідна мати моя» відкрилась завіса і всі присутні поринули в чарівне дійство, приурочене світлому святу. Концерт розпочався із молитви та Божого благословення пароха села, отця Михайла Вінтонюка. Чудовим вокальним виконанням пісень «Просим Тебе Діво» та «Пренебесна, Пречудесна» відзначився хор села Великий Глибочок (керівник Віра Хомин). Свої концертні номери дарували присутнім Аліна Лиса, Вероніка та Вікторія Вермінські, сімейний дует Тетяни та Степана Заяць, дитячий вокальний ансамбль «Глибочецькі ритми» (керівник Тетяна Заяць). Запальним танцем підняли настрій вихованці дитячого танцювального колективу с. Великий Глибочок (художний керівник Неля Панонько). По-особливому відзначились наймолодші учасники дійства, вихованці Великоглибочецького дитячого садка «Сонечко», які зі сцени щиро висловлювали вдячність матусям та дарували свої усмішки і танці мешканцям громади. Білецький сільський голова Дмитро Малик привітав усіх матерів зі святом та висловив вдячність організаторам, та усім учасникам дійства, особливо відзначивши наймолодших. Концерт організований під керівництвом колишнього художнього керівника Будинку культури с. Великий Глибочок, а нині начальника відділу культури, молоді та спорту Білецької сільської ради, Романа Винника та за підтримки директора будинку культури Людмили Пацій.

Білецький сільський голова Дмитро Малик з вітальним словом звернувся до жінок-матерів, із побажаннями життєвої сили, енергії та терпіння у виконанні материнського обов’язку, а також цього дня подарував десятки троянд учасникам вищезгаданих святкових заходів.