ВІЗИТ БІЛЕЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ У МІСЦЕВИЙ БУДИНОК ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ШКОЛЯРА

Дата: 12.04.2019 10:05

У БТШ до юних техніків, які нещодавно здобули командну першість і будуть представляти Тернопільську область на Всеукраїнських змаганнях, та до усіх надзвичайно талановитих дітей, які відвідують позашкільні заняття, 10 квітня 2019 року з подарунками завітав Білецький сільський голова Дмитро Малик, секретар сільської ради Оксана Бачун, в.о.старости Надія Зарівна та депутати Білецької сільської ради.

Діти дуже тепло зустріли гостей, зі словами:

- Хочеться вірити, що те, що вже зроблено, – лише початок. І на цьому шляху зупинятися ніхто не має права, адже ви, дорослі, повинні пам’ятати, що ми, діти, потребуємо вашої любові, уваги, захисту, турботи, піклування та підтримки.

-  А ми обіцяємо, що завжди будемо радувати вас нашими перемогами у           змаганнях та успіхами у навчанні.

- Від щирого серця бажаємо вам здоровя, злагоди, взаємопорозуміння,     душевного спокою та достатку.

-    Лише за такої умови ми зможемо відчувати себе щасливими в своїй державі та   бути потрібними їй.

-   Низький уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю, за непохитну віру у     майбутнє нашого закладу. Хай Господь Бог сторицею віддячить за ваше розуміння,  підтримку і за частину душі, подаровану нам.

-    Хай щастя завжди супроводжує вас,

Людська повага й шана не лишають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають.

-    Хай вас всім Бог посилає своє благословення на ваші добрі діла!

-    Щиро дякуємо Вам!

Працівники Великоглибочецького будинку технічної творчості школяра Тетяна Саньоцька, Роман Меліш, Галина Кубів, Ольга Носко, Маряна  Дядьо, Василь Івасечко, Галина Заяць показали представникам місцевої влади приміщення, у яких ними проводяться позашкільні гуртки, обговорили проблеми та подальші перспективи співпраці й розвитку такого важливого для громади закладу, у якому отримують можливість творчого самовираження маленькі вихованці – майбутнє Білецької ОТГ.

Діти розповідали про свої досягнення, захоплення, із радістю показували гостям свої моделі і інші вироби та ділились планами на майбутнє, а також подарували гостям сувеніри, зроблені власноручно.

З такою великою вірою наших дітей – представників громади у те, що все зроблене є лише початком, ми справді маємо великі шанси на успіх!