ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СІЛЬСЬКИМ ГОЛОВОЮ БІЛЕЦЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 06.04.2019 09:22

Щомісяця, відповідно до попередньо затвердженого графіку, Білецький сільський голова Дмитро Малик проводить особистий прийом та спілкується із мешканцями громади по старостинських округах з метою глибшого вивчення існу­ючих проблеми та пошуку можливих шляхів їх вирішення.

Минулого тижня, з 2 по 4 квітня кожен охочий мешканець громади мав можливість особисто розповісти про свої проблеми, висловити пропозиції й побажання Дмитру Васильовичу. За результатами проведеного прийому:

• у селі Чистилів найболючішими проблемами є погане автобусне сполучення, проїзд пенсіонерів, освітлення однієї із вулиць;
  • у селі Плотича людей турбують проблеми з водою, безкоштовними перевезеннями, питання садочку тощо;
  • мешканців сіл по Івачеводолішнівському старостинському округу турбують необхідність встановлення зупинок «на вимогу», побудова певного місця відпочинку для молоді;
  • у селі Ігровиця громадяни прийшли на прийом для вирішення особистих проблем, наприклад, щодо встановлення меж;
  • у Великому Глибочку найболючішою на даний час є проблема функціонування районної лікарні на території села.

Особистий прийом громадян й надалі буде проводитись у перший тиждень кожного місяця, та для удосконалення його організації просимо завчасно записатись на прийом до Білецького сільського голови у спеціаліста оргвідділу (або діловода) Білецької сільської ради.

Нагадуємо ГРАФІК ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ:

село Біла – перший вівторок місяця, з 14.00 до 15.00 год.,

село Чистилів – перший вівторок місяця, з 16.00 до 17.00 год.,

село Плотича – перша середа місяця, з 14.00 до 15.00 год.,

село Великий Глибочок – перша середа місяця, з 16.00 до 17.00 год.,

села Івачів Горішній, Івачів Долішній – перший четвер місяця, з 14.00 до 15.00 год.,

село Ігровиця – перший четвер місяця, з 16.00 до 17.00 год.