Білецька громада

ЮНІ ТЕХНІКИ З БІЛЕЦЬКОЇ ОТГ ПРЕДСТАВЛЯТИМУТЬ ТЕРНОПІЛЬЩИНУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ

Дата: 01.04.2019 21:38

28 березня 2019 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбулись обласні змагання з початкового технічного моделювання, приурочені Шевченківським дням, у яких взяли участь 18 команд з області, 36 учасників. Згідно конкурсної програми, юні техніки у віковій категорії від 6 до 10 років змагались у:

- теоретичному заліку;

- виготовленні об'ємних моделей автомобіля та планера,

- запуску планера на дальність польоту.

Учасники команди Великоглибочецького будинку технічної творчості школяра Квас Володимир і Лотоцький Віталій (керівник Тетяна Саньоцька) здобули командну першість за модель автомобіля і планера й представлятимуть Тернопільську область на наступному етапі – Всеукраїнських змаганнях учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, які відбудуться в квітні 2019 року в м.Нетішин.

Вітаємо наших переможців та бажаємо успіхів!