АКЦІЯ «ЗРОБИМО ЧИСТИМ НАШЕ СЕЛО» У СЕЛІ БІЛА

Дата: 31.03.2019 13:33

Впродовж березня на території населених пунктів Білецької ОТГ систематично організовувались заходи з прибирання спільних територій. 30 березня 2019 р. Білецький сільський голова Дмитро Малик, депутати й члени виконкому із села Біла організували акцію «Зробимо чистим наше село», до якої долучались усі охочі, від дорослих до школярів та навіть дошкільнят. Останні наввипередки сперечались, кому ж вдасться першим донести сміття до мішка. Із внутрішнім відчуттям обов’язку та бажанням зробити своє село кращим, білівчани, доклавши максимум зусиль, створювали чистоту навколо власних домівок та громадських місць.

Родина Шозда вийшла майже у повному складі на прибирання

Організатори висловлюють вдячність кожному, хто долучився до прибирання, адже лише спільною працею зможемо об’єднатись та робити нашу Білецьку ОТГ самодостатньою!