БІЛЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ

Дата: 29.03.2019 08:01

Фото без опису            Білецька сільська рада Тернопільської області Тернопільського району

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти

Вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади начальник відділу освіти

- вища педагогічна, юридична або економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр;

- науковий ступінь;

- вчене звання;

- відмінне володіння державною мовою;

- вільне володіння іноземними мовами;

- участь у міжнародних проектах;

- упевнений користувач ПК;

- досвід роботи на керівних посадах в закладах освіти – не менше 3 років;

- вік кандидата на посаду не перевищує граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні подати такі документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

2) заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції";

6) копію паспорта;

7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", й надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс, за адресою: вул. Гетьмана Мазепи,  27, село Біла, Тернопільська область, Тернопільський район, 47707.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці та з інших питань надається у Білецькій сільській раді.

Контактний телефон: (0352) 29 98 93

Е-mail: otgbila@gmail.com