ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 04.03.2019 09:36

1 березня у приміщенні Білецької сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто ряд важливих питань, а саме:

1. Про покладання обов'язків по державній реєстрації актів цивільного стану та призначення відповідальної особи за облік і звітність про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання.

2. Про затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення згідно ст.197-198 КУпАП та уповноваження працівників апарату сільської ради.

3. Про покладання обов'язків по вчиненню нотаріальних дій.

4.Про затвердження Положення про комісію з обстеження зелених насаджень та території Білецької сільської ради та її складу.

5. Про затвердження проектно - кошторисної документації розрахунків вартості об'єкту будівництва.

7.Про затвердження Положення про адміністративну комісію виконавчого комітету Білецької сільської ради.

8.Про законість будівництва житлового будинку.

9.Про присвоєння адреси будинковолодінню.

10.Про санітарну чистку дерев.

11.Про надання дозволу на обрізку тополь гр. Хіневич О.І.

12.Про вирішення питання з відкритим каналізаційним люком.

13.Про надання дозволу Сівінській О.В. на реконструкцію житлового будинку с.Івачів Долішній.

14.Про надання дозволу Барановському Я.С. на реконструкцію житлового будинку с.Івачів Долішній.

15.Про надання дозволу ТзОВ "Основа 93" на облаштування (відновлення, поглиблення) рівчака для відведення дощової води між земельною ділянкою ТзОВ "Основа 93" та занедбаним проїздом (землі сільської ради).

16. Про надання ТОВ "БІТТЕРНЕТ" проведення проектно-вишукувальних та будівельно-монтажних робіт та прокладання ВОЛЗ.

17. Про проведення капітального ремонту доріг в с. В.Глибочок.

18. Про укладання договору про надання професійної правничої допомоги.