Про індексацію пенсій з 1 березня 2019 року – під час інтерв’ю місцевому телеканалу «Тернопіль 1»

Дата: 04.03.2019 08:49

Начальник Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяна Глух надала роз’яснення місцевому телеканалу «Тернопіль 1» щодо індексації пенсій з 1 березня 2019 року.

Керівник Фонду зазначила, що розмір підвищення визначається індивідуально для кожного пенсіонера і залежить від тривалості страхового стажу та заробітної плати. Індексація пенсій здійснювалася автоматично і не потребувала додаткових звернень громадян до органів Фонд.

Також Тетяна Глух поінформувала про порядок доставки органами Пенсійного фонду монетизованих субсидій пенсіонерам одночасно з пенсією. Звернула увагу, що з усіх питань, пов’язаних з визначенням права на субсидію або її розміром, необхідно звертатись до відповідного органу соціального захисту.