Громадські слухання мешканців с. Великий Глибочок

Дата: 04.03.2019 08:38

У неділю 3 березня в Будинку культури с.Великий Глибочок проведено громадські слухання мешканців с. Великий Глибочок на предмет розгляду проектів рішень, що плануються до релізації на території Білецької  об’єднаної територіальної громади

Порядок денний слухань:

1. Про клопотання КНП ТРР “Тернопільська центральна районна лікарня” (листи № 71, 72, 73 від 04.02.2019 р.) про надання дозволу на розробку трьох проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування для обслуговування будівель лікарні та аптеки.
  2. Про перспективи реорганізації комунального підприємства КП “Великоглибочецьке” та внесення змін до Статуту комунального підприємства.
  3. Про проект Статуту Білецької об’єднаної територіальної громади.