Пакунок малюка

Дата: 28.02.2019 15:28

Відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Управлінням Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів і Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства реалізується проект, згідно з яким надається натуральна допомога “пакунок малюка”, яка є одноразовою безповоротною адресною соціальною допомогою сім’ям, в яких народилася дитина.

Кожна жінка, в якої з’явився новонароджений, безкоштовно отримує подарунок з необхідними в перший період життя дитини речами.

«Пакунок малюка» формувався на основі опитування молодих мам, а перелік речей буде розширено з лютого 2019 року

За вересень – грудень 2018р в області передано мамам новонароджених дітей 2738

«ПАКУНКІВ МАЛЮКА»

Вартістю 3374,16 гривні кожен