Жителі міста Тернополя та Тернопільського району отримують консультації у телефонному режимі

Дата: 26.02.2019 13:37

Начальник Тернопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяна Глух поспілкувалася з жителями міста та району в режимі «прямої телефонної гарячої лінії». Громадяни, які телефонували, цікавилися питаннями щодо виплати субсидій та про перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року.

Впродовж спілкування Тетяна Глух закликала дбати про свій страховий стаж, перевіряти його за допомогою Веб-порталу або СМС-інформування та пам'ятати, що тільки легальна заробітна плата гарантує соціальний захист і пенсійне забезпечення в майбутньому.