A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Білецька громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Проєкт рішення сесії сільської ради №1512 «Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації»

Кількість переглядів: 49
Скликання: VIII скликання
Сесія: Проєкт рішення
Тип документу: Проєкт рішення сесії сільської ради
Дата прийняття: 03.09.2021
Дата оприлюднення: 03.09.2021
Номер документу: 1512
Назва документу: Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації
Прикріплені файли:

ПРОЄКТ 1512

                                                                                                                 Автор: Відділ земельних відносин, містобудування та архітектури

Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації

            Заслухавши інформацію сільського голови Малика Д.В., з метою забезпечення ефективного використання земель, залучення додаткових коштів у місцевий бюджет для реалізації програм соціально-економічного розвитку та для економії коштів сільського бюджету, беручи до уваги рекомендації постійної комісії Білецької сільської ради з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, екології та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи вимоги п.5 ст. 135, п.5 ст. 136 Земельного кодексу України, яким передбачено, що фінансування підготовки лотів до продажу земельних ділянок та прав на них державної, комунальної, приватної власності на земельних торгах та проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 134-138 Земельного кодексу України, Білецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

            1. Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотівдля продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону земельні ділянки, а саме:

            1.1. Земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництваплощею 15.0000 га кадастровий номер 6125283400:01:002:0076, розташовану за межами населеного пункту с.Ігровиця на території Білецької сільської ради Тернопільського району , Тернопільської області.

            1.2.Продати право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності на земельних торгах,яка розташована в с. Ігровиця Тернопільського району Тернопільської області площею 15.0000 га за цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 6125283400:01:002:0076, нормативно грошова оцінка станом на 02.09.2021 року становить 81328.15 грн.

            1.3.Виключити з переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу прав на них на земельних торгах у разі її продажу.

            1.4.Затвердити умови продажу:

            4.1.Встановити стартову ціну лота (стартовий розмір річної орендної плати за користування) 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в розмірі 8132.82 грн.

            4.2.Встановити крок аукціону 0.5% стартової ціни лота у розмірі 40,67 грн.

            4.3.Встановити строк користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення комунальної власності при укладанні договору оренди з переможцем 7 (сім) років.

            4.4.Витрати на підготовку лоту та винагороду виконавцю земельних торгів у розмірі 50 відсотків річної орендної плати за користування земельною ділянкою, але не більше, як 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за кожен лот покладаються на переможця земельних торгів.

 

            1.5. Земельну ділянку з земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництваплощею15.0000га кадастровий номер 6125283400:01:002:0077, розташовану за межами населеного пункту с.Ігровиця на території Білецької сільської ради Тернопільського району, Тернопільської області.

            1.6. Продати право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності на земельних торгах,яка розташована в с. Ігровиця Тернопільського району Тернопільської області площею 15.0000 га за цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 6125283400:01:002:0077, нормативно грошова оцінка станом на 02.09.2021 року становить 91747.79 грн.

            1.7.Виключити з переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу прав на них на земельних торгах у разі її продажу.

            1.8.Затвердити умови продажу:

            8.1.Встановити стартову ціну лота (стартовий розмір річної орендної плати за користування) 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в розмірі 9174.78 грн.

            8.2.Встановити крок аукціону 0.5% стартової ціни лота у розмірі 45,87 грн.

            8.3.Встановити строк користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення комунальної власності при укладанні договору оренди з переможцем 7 (сім) років.

            8.4.Витрати на підготовку лоту та винагороду виконавцю земельних торгів у розмірі 50 відсотків річної орендної плати за користування земельною ділянкою, але не більше, як 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за кожен лот покладаються на переможця земельних торгів.

 

            1.9. Земельну ділянку  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 14.2347 га кадастровий номер 6125283400:01:002:0075, розташовану за межами населеного пункту с. Ігровиця на території Білецької сільської ради Тернопільського району , Тернопільської області.

            1.10.Продати право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності на земельних торгах,яка розташована в с. Ігровиця Тернопільського району Тернопільської області площею 14.2347 га за цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 6125283400:01:002:0075, нормативно грошова оцінка станом на 02.09.2021 року становить 81431.89 грн.

            1.11.Виключити з переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу прав на них на земельних торгах у разі її продажу.

            1.12.Затвердити умови продажу:

            12.1.Встановити стартову ціну лота (стартовий розмір річної орендної плати за користування) 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в розмірі 8413.19 грн.

            12.2.Встановити крок аукціону 0.5% стартової ціни лота у розмірі 40,72 грн.

            12.3.Встановити строк користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення комунальної власності при укладанні договору оренди з переможцем 7 (сім) років.

            12.4.Витрати на підготовку лоту та винагороду виконавцю земельних торгів у розмірі 50 відсотків річної орендної плати за користування земельною ділянкою, але не більше, як 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за кожен лот покладаються на переможця земельних торгів.

 

            2. Відповідно до п.5 ст. 135, п.5 ст. 136 Земельного кодексу України фінансування підготовки лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

 

            3. Доручити сільському голові МаликуД.В. укластиДоговір із Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону.

 

            4. Виконавчомукомітету сільської ради забезпечити подання на затвердження сесією сільської ради погодженої в установленому порядку відповідної документації.

 

            5. Контроль за виконання даногорішенняпокластина постійнукомісію Білецької сільської ради з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, екології та охоронинавколишнього природного середовища.

Сільський голова                                                                                               Дмитро МАЛИК


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь