A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Білецька громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Розпорядження сільського голови №40 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посад посадової особи місцевого самоврядування Білецької сільської ради»

Кількість переглядів: 48
Скликання: Розпорядження сільського голови
Сесія: Розпорядження сільського голови
Тип документу: Розпорядження сільського голови
Дата прийняття: 06.04.2021
Дата оприлюднення: 06.04.2021
Номер документу: 40
Назва документу: Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посад посадової особи місцевого самоврядування Білецької сільської ради
Прикріплені файли:
  1. ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади (0.06 МБ)
  2. ВИМОГИ до кандидатів на заміщення вакантної посади (0.05 МБ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 40

 06 квітня 2021 року

 

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантної посади

посадової особи місцевого самоврядування

Білецької сільської ради

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування, затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 07.11.2019 р. № 203-19, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Білецької сільської ради, затвердженого Рішенням Білецької сільської ради від 07.02.2019 р. № 41, Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Білецької сільської ради, затвердженого Рішенням Білецької сільської ради від 07.02.2019 р. № 42 (зі змінами), згідно структури та штатного розпису Білецької сільської ради на 2021 рік, з метою об’єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на заміщення вакантної посади й дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посадипровідного спеціаліста-бухгалтеравідділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Білецької сільської ради.

2. Затвердити вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особимісцевого самоврядування Білецької сільської ради, що додаються.

3. Конкурсній комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посад розробити перелік питань на перевірку знання претендентами Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадових осіб місцевого самоврядування.

4. Повідомлення про оголошення конкурсу, що додається, оприлюднити на офіційному веб-сайті Білецької сільської ради.

5. Секретарю конкурсної комісії Оксані ПРОКІПЧУК забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади:

провідного спеціаліста-бухгалтера відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Білецької сільської ради;

 протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Білецької сільської ради повідомлення про оголошення конкурсів.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                     Дмитро МАЛИК


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь