Білецька сільська територіальна громада
Білецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення сесії сільської ради №5049 «Про внесення змін до бюджету Білецької сільської територіальної громади на 2026 рік»

Кількість переглядів: 36
Скликання: VIII скликання
Сесія: 71 сесія
Тип документу: Рішення сесії сільської ради
Дата прийняття: 04.03.2026
Дата оприлюднення: 04.03.2026
Автор: Фінансовий відділ Білецької сільської ради
Номер документу: 5049
Назва документу: Про внесення змін до бюджету Білецької сільської територіальної громади на 2026 рік
Прикріплені файли:
  1. Додаток 1 (0.01 МБ)
  2. Додаток 2 (0.02 МБ)
  3. Додаток 3 (0.04 МБ)
  4. Додаток 4 (0.01 МБ)
  5. Додаток 5 (0.01 МБ)

Керуючись Бюджетним кодексом України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції  головних розпорядників коштів Білецької сільської ради, постійної комісії Білецької сільської ради  з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі,  Білецька сільська рада                                                

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Внести зміни до доходів Білецького сільського бюджету на 2026 рік (додаток №1 до рішення Білецької сільської ради від 23 грудня 2025 року             № 5008 «Про бюджет Білецької сільської територіальної громади на 2026рік») згідно з додатком 1.

1.1 Зміни до доходів  до загального фонду (збільшення) в сумі                           3 989 000,00( три мільйони дев’ятсот вісімдесят дев’ять  тисяч  грн.00 коп.) , а саме:

ККД-11010100-Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати

                                                                                                           639 000,00 грн.

ККД-11010400-Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата

                                                                                                           450 000,00грн.

ККД-18010600-Орендна плата з юридичних осіб                        800 000,00грн.                

ККД-18050300-Єдиний податок з юридичних осіб                    400 000,00 грн.

ККД-18050400-Єдиний податок з фізичних осіб                       1700 000,00грн. 

                                                                 

2. Внести зміни до розподілу видатків Білецького  сільського бюджету на 2026 рік (додаток 2 до рішення Білецької сільської ради від 23 грудня 2025 року №5008 «Про бюджет Білецької сільської територіальної громади на 2026рік») згідно з додатком 2, в тому числі:

2.1 Зміни видатків загального фонду (збільшення) в сумі 18 160 178,25грн.            ( вісімнадцять мільйонів сто шістдесят тисяч сто сімдесят вісім грн.25 коп.), за рахунок:

- іншої дотації з місцевого бюджету                                              220 178,25грн.

- залишку коштів загального фонду Білецької сільської ради станом на 01.01.2026 року в сумі                                                                        13 951 000,00 грн.

- перевиконання дохідної частини загального фонду Білецької сільської ради станом на 01.02.2026 р.                                                                         3 989 000.00грн.

3. Внести зміни у міжбюджетні трансферти Білецького сільського бюджету на 2026 рік (додаток 3 до рішення Білецької сільської ради від 23 грудня             2025 року №5008 «Про бюджет Білецької сільської територіальної громади на 2026 рік ») згідно з додатком 3.

3. Внести зміни у розподіл витрат сільського бюджету на реалізацію місцевих програм  (додаток 4 до рішення Білецької сільської ради від 23 грудня             2025 року №5008 «Про бюджет Білецької сільської територіальної громади на 2026 рік ») згідно з додатком 4.

4.Затвердити фінансування місцевого бюджету на 2026 рік згідно додатку 5.   

        5. Додатки № 1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

        6.На виконання листа Департаменту фінансів Тернопільської обласної Військової Адміністрації №1.1-03/262 від 04.02.2026року. «Щодо експертизи рішення сільської ради про сільський бюджет на 2026рік».внести зміни в рішення  від 23 грудня 2025року №5008 «Про бюджет Білецької територіальної громади на 2026 рік» ,а саме:

- підпункту 1 пункту 6 ст.71 Бюджетного кодексу України вилучити.

-у підпункті 3 пункту 11 слова «здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня року, що настає за звітнім» замінити словами « здійснення публічного представлення та оприлюднення інформації про виконання бюджетних програм та показників, бюджетні призначення, щодо яких визначено цим рішенням, до 15 березня 2027року».

- 7 200 тис. грн. передбачено на програму фінансової підтримки комунального підприємства «Великоглибочецьке» Білецької сільської ради на 2026 рік.

        7. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

 

    Сільський голова                                         Дмитро  МАЛИК


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано