A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білецька громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Рішення виконавчого комітету №239 «Про уповноважених осіб з реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання/ перебування фізичних осіб на території Білецької сільської територіальної громади та внесення відомостей в Реєстр територіальної громади на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України»

Кількість переглядів: 17
Скликання: Рішення виконавчого комітету
Сесія: VIII скликання 2021 рік
Тип документу: Рішення виконавчого комітету
Дата прийняття: 30.12.2021
Дата оприлюднення: 12.01.2022
Номер документу: 239
Назва документу: Про уповноважених осіб з реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання/ перебування фізичних осіб на території Білецької сільської територіальної громади та внесення відомостей в Реєстр територіальної громади на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України
Прикріплені файли:

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

03 грудня 2021 року                                                                                         № 239

Про уповноважених осіб з реєстрації/

зняття з реєстрації місця проживання/

перебування фізичних осіб на території

Білецької сільської територіальної

громади та внесення відомостей в

Реєстр територіальної громади на

офіційному веб-сайті Державної

міграційної служби України

 

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 року № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Білецької сільської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Визначити уповноваженою особою з реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб на території Білецької сільської територіальної громади, а саме: с. Біла, с. Великий Глибочок, с. Івачів Горішній, с. Івачів Долішній, с. Ігровиця, с. Плотича, с. Чистилів, с. Мшанець, с. Дітківці, с. Хомівка Тернопільського району Тернопільської області та внесення відомостей щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в Реєстр територіальної громади на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України - спеціаліста І категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг» Білецької сільської ради КУЗИКА Романа Степановича.
  2. На період відпустки, на час відсутності з поважних причин спеціаліста                    І категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг» Білецької сільської ради КУЗИКА Романа Степановича обов’язки з реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб, згідно п.1 даного рішення, та внесення відомостей щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в Реєстр територіальної громади на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України покласти на спеціаліста І категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг» Білецької сільської ради КОГУТ Оксану Петрівну.
  3. Визначити уповноваженими особами з реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб:

- спеціаліста І категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг» Білецької сільської ради ПОЛОТНЯНКО-КРИВУ Світлану Ярославівну - на території с. Великий Глибочок Тернопільського району Тернопільської області;

- спеціаліста І категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг» Білецької сільської ради КОГУТ Оксану Петрівну - на території сіл Івачів Горішній, Івачів Долішній Тернопільського району Тернопільської області;

- спеціаліста І категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг» Білецької сільської ради КРАВЧУКА Олега Зиновійовича - на території сіл Мшанець, Дітківці, Хомівка Тернопільського району Тернопільської області;

- старосту села Ігровиця Винницького Петра Миколайовича - на території села Ігровиця Тернопільського району Тернопільської області.

4. Надати повноваження спеціалісту І категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг» Білецької сільської ради КУЗИКУ Роману Степановичу та на період його відпустки або відсутності з інших поважних причин спеціалісту І категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг» Білецької сільської ради КОГУТ Оксані Петрівні:

  • складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 197-198 КУпАП;
  • виносити постанови у справі про адміністративні правопорушення на місці вчинення правопорушення, передбаченого статтями 197-198 КУпАП.

5. Рішення виконавчого комітету Білецької сільської ради від 23.03.2021 №52 «Про уповноважену особу з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб та формування і ведення Реєстру територіальної громади на території Білецької сільської ради» вважати таким, що втратив чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради КУНДРАТА Андрія Степановича.

Сільський голова                                                                            Дмитро МАЛИК


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь