A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білецька громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Проєкт рішення сесії сільської ради №1699 «Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Білецької сільської ради у 2022 році (змінене)»

Кількість переглядів: 9
Скликання: VIII скликання
Сесія: Проєкт рішення
Тип документу: Проєкт рішення сесії сільської ради
Дата прийняття: 19.11.2021
Дата оприлюднення: 19.11.2021
Номер документу: 1699
Назва документу: Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Білецької сільської ради у 2022 році (змінене)
Прикріплені файли:

Проєкт   1699

Автор: Відділ освіти Білецької сільської ради

Про організацію харчування учнів

закладів загальної середньої освіти

Білецької сільської ради у 2022 році

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», від 19 червня 2002 року № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», від 02 лютого 2011 року       № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», на виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.10.2012 № 590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)», з метою забезпечення повноцінного харчування учнів закладів загальної середньої освіти Білецької територіальної громади, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Організувати безкоштовне харчування за рахунок коштів місцевого бюджету дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти, а саме: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, учнів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України  «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей, батьки яких є (були) учасниками бойових дій, дітей-переселенців із тимчасово окупованих територій, дітей із багатодітних сімей, дітей, з особливими освітніми потребами.

2. Виділити кошти на одноразове харчування для учнів 1-х класів  загальної середньої освіти Білецької територіальної громади.

3. Дозволити керівникам закладів загальної середньої освіти, за рішенням педагогічної ради закладу та погодженням з батьківським комітетом, організовувати  харчування для учнів груп подовженого дня та учнів, не включених в перелік категорій дітей, визначених пунктом 1 даного рішення за кошти батьків.

4. Відділу освіти Білецької сільської ради (П.С. Бабій) встановити у 2022 році вартість:

4.1. гарячого харчування для учнів категорій, включених в перелік пункту 1 даного рішення, які навчаються в закладах загальної середньої освіти, у розмірі        25,00 грн.;

4.2. харчування підприємцем, у розмірі 28,00 грн.

5. Керівникам закладів загальної середньої освіти Білецької територіальної громади:

5.1.Забезпечити виконання вимог нормативно-правових документів з питань організації харчування учнів та дотримання санітарно-гігієнічних норм.

5.2.Тримати на постійному контролі оформлення документів, що підтверджують право на одержання безкоштовного харчування, згідно вимог чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі та постійну комісію Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

Сільський голова                                                               Дмитро МАЛИК


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь