Білецька громада

Відео засідань постійної комісії Білецької сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

Відео трансляція засідання постійної комісії Білецької сільської ради 19.08.2020 року

Відео трансляція засідання постійної комісії Білецької сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам‘яток історичного серидовища та благоустрою 19.08.2020 р.

14:00 19.08.2020

Відео трансляція засідання постійної комісії Білецької сільської ради 24.07.2020 року

Відео трансляція засідання постійної комісії Білецької сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам‘яток історичного серидовища та благоустрою 24.07.2020 р.

14:28 24.07.2020