Щира подяка Матерям наших Героїв.

Дата: 13.05.2023 18:50

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначають День матері. 14 травня кожна мама чи бабуся чутиме на свою адресу привітання й побажання.
Цей день – це ще один привід подякувати мамі за любов, турботу і підтримку і сказати їй про те, що вона – найрідніша та найдорожча людина.  Однак,  ось уже 9 рік, багато матерів нашої країни це свято зустрічають зі сльозами на очах, адже їхні сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама».  Вони героїчно загинули, виборюючи свободу українського народу.
Сьогодні, напередодні Дня Матері в Марійському  духовному центрі "Зарваниця" відбулася молитовна зустріч з матерями загиблих захисників, які віддали своє життя за волю України.
Після молитви у Зарваниці  Білецький сільський голова Дмитро МАЛИК запросив матерів, дружин, сестер загиблих воїнів поспілкуватися у дружній, теплій, невимушеній атмосфері під час чаювання.
Дмитро МАЛИК висловив подяку жінкам за їх жертовність, стійкість і патріотизм, а також величезну силу духу, завдяки якій вони змогли підтримати рішення своїх синів боротися з агресором: “За кожним солдатом, кожним офіцером, кожним українським воїном стоять водночас сильна і тендітна жінка – мама, яка його ростила. Вона, незважаючи на біль, тривогу і розлуку, зрозуміла його вибір і благословила на цю війну. А зробити це може лише героїчна жінка…”
Світла пам’ять Героям, низький уклін і шана їх матерям!

відео тут