На війні з окупантами загинув 21-річний воїн Назар Коніцький з села Плотича

Дата: 12.02.2023 19:06

Щодня ми виборюємо право на мирне життя, кожен клаптик наших територій звільняється надзвичайно високою ціною. Ми втрачаємо цвіт нації – молодих, перспективних, талановитих захисників, які до останнього подиху є вірними своїй Батьківщині..

В Білецьку  громаду знову прийшла чорна звістка. В бою за Україну загинув 21-річний  житель села Плотича Назар Коніцький.

Це велике горе, яке неможливо описати словами.. У нього мало бути все життя попереду. Він мріяв, планував, хотів багато всього досягти. Однак, прийшла росія, розпочала свою війну та перекреслила всі надії та сподівання.
Вічна пам’ять та слава відважному захиснику України. Його подвиг навіки увійшов в історію України. Ми  завжди пам’ятатимемо його героїзм.