Перша сесія Білецької сільської ради VІІІ скликання

Дата: 19.11.2020 11:23

18.11.2020 р. відбулось перше засідання І сесії Білецької сільської ради VІІІ скликання. Вступили у повноваження й отримали відповідні посвідчення новообрані депутати сільської ради та Білецький сільський голова Дмитро Малик.

Секретарем Білецької сільської ради, шляхом таємного голосування, обрано Когут Віталія. Також, на секретаря ради покладено обов’язки керуючого справами виконкому.

Заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради затверджено Михайла Гнецька.

Старостами сіл громади стали:

Роман Кузьма (с. Великий Глибочок);

Олександр Шістка (село Чистилів та в.о. в селі Плотича),

Петро Винницький (село Ігровиця та в.о. в селах Івачів Долішній, Івачів Горішній),

Степан Пошва (села Мшанець, Дітківці, Хомівка).

Сільська рада затвердила свої органи:

• Лічильну комісію у складі Флисти Галини, Карпик Оксани, Гураль Галини;
  • Постійні комісії:

1. Постійна комісія Білецької сільської ради з питань законності, депутатської етики та регламенту, розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

До складу комісії увійшли депутати: Лілія Лаврів (голова комісії), Малик Оксана, Малко Василь, Роман Грабас, Оксана Карпик , Зоя Пелешок, Борис Павлик.

2. Постійна комісія Білецької сільської ради з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, екології та охорони навколишнього природного середовища.

До складу комісії увійшли депутати: Віктор Дзядзін (голова комісії), Денис Топоринський, Євген Грицишин , Володимир Мокрицький , Петро Литвин , Володимир Кудринський, Наталія Буяр.

3. Постійна комісія Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

До складу комісії увійшли депутати: Галина Флиста (голова комісії), Володимир Чернець, Надія Тищук, Євгеній Грицишин, Галина Гураль, Павло Стець, Сергій Побігушко.

До складу ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ Білецької сільської ради увійшли:

сільський голова Дмитро Малик, секретар ради Віталій Когут, заступник голови Михайло Гнецько; старости сіл Роман Кузьма, Олександр Шістка, Петро Винницький, Степан Пошва; керівники відділів Ірина Ленько, Роман Винник, Світлана Дейнека, Галина Бібік, Володимир Данилків, Оксана Голоюх; жителі (представники) сіл: Людмила Пацій (с.Великий Глибочок), Василь Тирчик (с.Плотича), Світлана Містерман (с.Ігровиця, с.Хомівка), Ярослав Скибиляк (с.Мшанець), Богдан Будій (с.Біла), Марія Коваль (с.Івачів Долішній), Ольга Хіночек (с.Івачів Горішній), Михайло Задорожний (с.Чистилів), Світлана Кащук (с.Дітківці).

Окрім вищезазначеного, прийняли рішення про затвердження Регламенту сільської ради, внесли зміни до організаційної структури виконавчого апарату, прийняли рішення про умови оплати праці сільського голови, про покладання обов’язків по вчиненню нотаріальних дій, про реорганізацію Мшанецької сільської ради.

Також, рада схвалила рішення про прийняття у комунальну власність приміщення дитсадку у селі Біла та про виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт Великоглибочецької ЗОШ.

Відео трансляції 1 сесії Білецької сільської ради 18.11.2020 року можна переглянути тут.