Відбувся обласний майстер-клас щодо STREAM-освіти

У четвер, 21 травня 2026 року, у ЗДО "Дитячий ясла-садок с. Біла Білецької сільської ради" відбувся обласний майстер-клас на тему «STREAM-освіта: інноваційність та інтеграція в дошкіллі».
У теплій творчій атмосфері педагоги мали можливість зануритися у сучасний освітній простір, де поєднуються наука, технології, дослідження, мистецтво та практична діяльність.

Під час зустрічі обговорили, як через досліди, проєктну діяльність, проблемні запитання та творчі завдання формувати у дошкільників допитливість, критичне мислення, ініціативність і вміння досліджувати світ.

До учасників майстер-класу звернувся сільський голова Дмитро Малик, який подякував організатором заходу. Голова громади наголосив, що Білецька сільська рада підтримує всі ініціативи, які спрямовані на розвиток нашого майбутнього, для освіти наших дітей!

Особливу увагу приділили інтеграції STREAM-підходу в освітній процес ЗДО, створенню розвивального середовища та практичним методам роботи з дітьми. Учасники не лише отримали нові ідеї, а й мали змогу спробувати цікаві техніки та відчути себе справжніми дослідниками.
Щиро дякуємо всім учасникам за активність, натхнення, творчість та бажання впроваджувати сучасні підходи у дошкільну освіту!
Разом створюємо освітній простір, у якому кожна дитина має можливість пізнавати, творити та відкривати світ через власний досвід.
