Білецька сільська рада повідомляє про оприлюднення документа державного планування.

Дата: 23.11.2023 12:53

БІЛЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

повідомляє про оприлюднення документа державного планування

“ Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельних ділянок комунальної власності для будівництва та обслуговування

об’єктів рекреаційного призначення із об’єктами пляжної

інфраструктури за межами населеного пункту на території

Білецької сільської ради Тернопільського району

Тернопільської області ”

та його звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування: «Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельних ділянок комунальної власності для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення із об’єктами пляжної інфраструктури за межами населеного пункту на території Білецької сільської ради Тернопільського району

Тернопільської області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку: Білецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 24 листопада 2023 р. до 25 грудня 2023 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень та пропозицій, громадські слухання тощо) − громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі, в тому числі в електронному вигляді, зауваження та пропозиції до документа державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку до Білецької сільської ради.

в) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): 26 грудня 2023 року о 10.00 в приміщенні : Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області.

Тел.: +38 0672525169;

Контактний e-mail: 14029160@mail.gov.ua

г) Орган від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з документом державного планування та його звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Білецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області.

за адресою: 47707, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Біла, вул. Молодіжна, буд. 19 , та на офіційному веб-сайті Білецької сільської ради https://bilecka-gromada.gov.ua/

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Білецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області,за адресою: 47707, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Біла, вул. Молодіжна, буд. 19  ; електронна адреса: 14029160@mail.gov.ua та строки здійснення процедури: з 24 листопада 2023 р. до 25 грудня 2023 р.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення, з 24 листопада 2023 р. до 25 грудня 2023 р.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: : Білецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області,за адресою: 47707, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Біла, вул. Молодіжна, буд. 19

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування відсутня та його звіту про стратегічну екологічну оцінку - відсутня.

Записка

Звіт