ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО НАЙМЕНУВАННЯ НОВОСТВОРЕНИХ ОБ'ЄКТІВ ТОПОНІМІКИ В СЕЛІ ВЕЛИКИЙ ГЛИБОЧОК (У САДОВОМУ ТОВАРИСТВІ «ІВАЧІВСЬКЕ») ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 17.08.2021 12:17

Організатором громадського обговорення є виконавчий комітет Білецької сільської ради.

Громадське обговорення триватиме протягом 1-го  місяця із моменту опублікування даного оголошення.

Участь в громадському обговоренні можуть брати фізичні та юридичні особи, а також громадські об`єднання, що не є юридичними особами.

Пропозиції (зауваження) надсилаються на електронну пошту:

otgbila@gmail.com

із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає

або у письмовій формі за поштовою адресою: 47707, Тернопільська область, Тернопільський район, вул. Молодіжна, 19

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є секретар сільської ради  Когут Віталій Вікторович, тел.0665246747.

Після завершення громадського обговорення його результати будуть  оприлюднені на офіційному веб-сайті Білецької сільської ради:

Запрошуємо активно долучитися до громадського обговорення та подавати свої пропозиції (зауваження)  щодо найменування новостворених об'єктів топоніміки в селі Великий Глибочок (у Садовому Товаристві «Івачівське») Тернопільського району Тернопільської області.