ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ЧИСТИЛІВ

Дата: 18.09.2019 14:12

Між Білецькою сільською радою в особі Малика Дмитра Васильовича та Охотницьким Володимиром Миколайовичем, власником свинарника у с.Чистилів, було укладено договір про припинення використання свинарника як місця розведення свиней до 01 серпня 2020 року.

Сільська рада просить жителів села протягом вказаного часу дотримуватись досягнутого компромісу і не подавати скарг на діяльність свинарника, тим самим давши можливість його власнику виконати договір.