A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білецька громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Розпорядження сільського голови №103 «Про скликання засідання виконавчого комітету»

Кількість переглядів: 503
Скликання: Розпорядження сільського голови
Сесія: Розпорядження сільського голови
Тип документу: Розпорядження сільського голови
Дата прийняття: 23.11.2020
Дата оприлюднення: 23.11.2020
Номер документу: 103
Назва документу: Про скликання засідання виконавчого комітету
Прикріплені файли:

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 103

 

23 листопада 2020 року

 

Про скликання засідання

виконавчого комітету

 

Керуючись пунктом 7 частини третьої статті 42, частиною другою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 4.3 Регламенту виконавчого комітету Білецької сільської ради:

 

І. Скликати засідання виконавчого комітету Білецької сільської ради 24 листопада 2020 року о 10:00 год. в приміщенні адміністративного будинку за адресою с. Біла, вул. Молодіжна, 19.

ІІ. Включити до порядку денного наступні питання:

 

 1. Про затвердження регламенту Виконавчого комітету та виконавчих органів Білецької сільської ради.
 2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Білецької сільської ради за 9 місяців 2020 року.
 3. Про затвердження звіту про використання коштів Відділом культури Білецької сільської ради за III квартал 2020 року.
 4. Про затвердження звіту про виконання бюджету за 9 місяців 2020 року Відділом освіти Білецької сільської ради.
 5. Про затвердження звіту про використання бюджетних коштів комунального підприємства «Великоглибочецьке» Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області за 9 місяців 2020 року.
 6. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Добробут» Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області на укладення договорів щодо закупівлі товарів та виконання робіт по облаштуванню відмосток та влаштування пандусів будівель комунальної власності Білецької сільської ради.
 7. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Добробут» Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області на укладення договорів.  
 8. Про створення та затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Білецької сільської ради.
 9. Про створення та затвердження складу комісії з обстеження зелених насаджень на території Білецької сільської ради при виконавчому комітеті Білецької сільської ради
 10. Про утворення опікунської ради при виконавчому                                    комітеті Білецької сільської ради та затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Білецької сільської ради.
 11. Про уповноважену особу з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб та формування і ведення Реєстру територіальної громади на території Білецької сільської ради.
 12. Про затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення згідно ст. 197-198 КУпАП та уповноваження працівників апарату сільської ради.
 13. Про покладання обов’язків по державній реєстрації актів цивільного стану та призначення відповідальної особи за облік і звітність про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання.
 14. Про переведення садового будинку в жилий.
 15. Про надання дозволу на реконструкцію паркану.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проектно-технічної документації для газифікації житлового будинку Блаженко Ірині Сергіївній.
 17. Про надання дозволу на тимчасове зберігання будівельних матеріалів на території громадського користування Білик Надії Йосипівній.
 18. Про надання дозволу на тимчасове зберігання будівельних матеріалів на території громадського користування Когут Стефанії Михайлівній.
 19. Про надання дозволу на тимчасове зберігання будівельних матеріалів на території громадського користування Марущак Марії Ярославівній.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проектно-технічної документації для газифікації житлового будинку Олійник Марії Петрівні та Олійник Андрію Васильовичу.
 21. Про присвоєння адреси.
 22. Про присвоєння адреси.
 23. Про присвоєння адреси.
 24. Про присвоєння адреси.
 25. Про присвоєння адреси.
 26. Про розгляд заяви.

 

ІІІ. З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-2019, пленарне засідання виконавчого комітету Білецької сільської ради провести за відсутності запрошених, представників громадськості, виключно у складі сільського голови, заступника сільського голови, секретаря сільської ради, членів виконавчого комітету, доповідачів, представників виконавчого апарату сільської ради.

 

ІV. Секретарю Білецької сільської ради Віталію Когуту довести до відома членів виконавчого комітету інформацію про проведення засідання виконавчого комітету Білецької сільської ради.

 

V.  Контроль за даним розпорядженням залишаю за собою.

 

 

Сільський голова                                                                     Дмитро МАЛИК


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь